Niebiańska przepowiednia

Każdy lubi zastanawiać się czasem nad zjawiskami oraz rzeczami, które dzieją się same, bez udziału kogokolwiek i których w żaden racjonalny sposób nie można wytłumaczyć. Wiele osób sądzi, że dzieje się tak, ponieważ mamy do czynienia z magią i na pewno jest to jakaś znacząca niebiańska przepowiednia na przyszłość. Niestety niewielu ludzi umie odczytywać i właściwie interpretować te przepowiednie i znaki.

Niebiańska przepowiednia – czy to magia?

Warto jest więc zagłębić się bardziej w ten temat i poszukać źródeł, z których można dowiedzieć się o interpretowaniu dziwnych i niespotykanych zjawisk. jednym z takich źródeł jest książka Jamesa Redfield pt.: Niebiańska przepowiednia, która opowiada o tym, że nic nie dzieje się bez przyczyny i jeśli tylko odpowiednio zinterpretuje się zdarzenia, które miały miejsce to na pewno trafi się na właściwą drogę, jaką należy podążać. Również wartą uwagi lekturą się książka Carola Adrienne i Jamesa Redfielda pt.: Niebiańska przepowiednia. Praktyczny przewodnik, która wskazuje, że sytuacja, w jakiej się obecnie znajdujemy na duży wpływ na lata, które nadejdą i dzięki temu jeśli dogłębnie wpatrzymy się w teraźniejszość to uda nam się przewidzieć przyszłość, która nas czeka.

Magia jest w nas

Często po prostu nie dostrzegamy tego, co dzieje się wokół nas i nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, że rzeczy, które się nam przydarzają nie są normalnymi rzeczami, na jakie ktoś ma jakikolwiek wpływ. Okazuje się jednak, że to po prostu zadziałały nadprzyrodzone moce oraz wypełniły się niebiańskie przepowiednie, które mają w sobie wiele bardzo dla nas ważnych przekazów i instrukcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 − 2 =