Szaman miejski

Czy we współczesnych czasach szaman miejski znalazłby dla siebie miejsce? W świecie, które wierzy dopiero wtedy, gdy zobaczy. A może wprost przeciwnie. Może właśnie teraz jest moment, aby powrócić do korzeni. Przecież już dochodzi do społeczeństwa informacja, że to właśnie myśli kreują naszą rzeczywistość.

Sposób myślenia szamana miejskiego

Szaman miejski to nikt inny jak osoba, która we współczesnym świecie działa w sposób niekonwencjonalny i niezrozumiały dla większości osób. Może pomóc swoją wiedzą i umiejętnościami wielu osobom w przypadkach, gdy medycyna konwencjonalna zaczęła zawodzić. Sposób myślenia szamana miejskiego jest wyjątkowy, a jego wiara w to, co robi i efekty, jakie chce osiągnąć, ogromna. Brak racjonalizmu i wiara w niewytłumaczalne zdarzenia pomaga mu te efekty realizować. Jest wiele przypadków, w których ludzie zostali zaatakowani klątwami, urokami, nieprzychylną magią i o tym nie wiedzą. Czy to tylko bajki? A co z niewytłumaczalnymi zjawiskami, zdarzeniami i tak zwanym pechem?

Czym zajmuje się szaman miejska i kto może nim zostać

Chociaż szamanizm jest dziedziną zapomnianą to można się jej nauczyć. Książka Szaman miejski uczy jak rozwijać w sobie intuicję oraz zdolności uzdrawiania, w jaki sposób interpretować sny czy przeprowadzać rytuały magiczne – to tylko niektóre przykłady. Dzięki wgłębieniu się w tematykę szamanizmu można poprawić nie tylko swoje życie, relacje, lecz również zacząć pomagać innym osobom. Wykreowanie lepszej rzeczywistości wokół nas powinno być priorytetem dla wszystkich. Poznawajmy, więc to, co zapomniane i zacznijmy realizować swoje cele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 − 7 =