Tajemnicze orgonity

Każda osoba, która miała kiedyś pecha szuka ochrony w magii. Dzieje się tak, ponieważ bardzo często łatwiej podświadomie wmówić sobie, że coś nas chroni i mieć szczęście, niż mieć szczęścia tak po prostu w życiu. Dzięki takim urządzeniom jak orgonit można zachować szczęście w życiu i mieć spokój ze złymi emocjami. Bardzo często to, że ktoś używa magicznych rzeczy jest związane z tym jak został wychowany. Jeśli matka i babcia korzystały z tego i mają w życiu szczęście to dziecko także będzie świadomie robiło podobnie.

Programowanie urządzeń

Orgonit jest to urządzenie, które pochłania złą energię z otoczenia, a następnie wydziela dobrą. Można powiedzieć, że zła energia przechodzi transformację wewnątrz orgonitu żeby wyjść jako ta pozytywna.
Jeśli ktoś chce korzystać z tego urządzenia to musi wiedzieć, że programowany orgonit działa dwa razy silniej. Programowanie najczęściej występuje podczas medytacji, gdzie mentalnie wysyła się życzenia o ochronę i szczęścia dla nabywcy tego urządzenia. Każde tego typu urządzenie powinno być wykonywane ze szczerymi i dobrymi intencjami, tak żeby dobra magia została zachowana, a także żeby nabywca był zadowolony z jego działania.

Właściwości

Orgonity (zobacz) wpływają na bardzo wiele rzeczy, warto wiedzieć co może się dziać jeśli jest on w posiadaniu danej osoby. Jest to ważna informacja również dla osób postronnych, które zastanawiają się nad nabyciem organitu:
– wpływa na zmniejszenie zużycia energii, a także paliwa itd.,
– wzmacnia biopole człowieka co wspomaga proces leczenia wielu chorób,
– delikatne pobudzają kreatywną naturę, siłę i energię życia,
– uzdrawiają ciało, neutralizują ból, zmniejszają odczucia depresji, a także poprawiają nastrój codziennych zmagań,
– poprzez działanie kamieni szlachetnych i półszlachetnych i ich wibracji, pomagają rozwijać pozytywne cechy osobowości, a także umiejętności, które nabywa człowiek przez całe życie,
– ulepsza wodę pitną, a także wody w rzekach, a także czyści ją z zanieczyszczeń energetycznych.

Podsumowując, orgonity są to kamienie, które posiadają w sobie metale. Są one najczęściej kupowane przez osoby, które wierzą w magię, a także takie, które stawiają swoje pierwsze kroki w tym obszarze. Mają one bardzo dobry wpływ na wiele czynników, a w celu polepszenia tego wpływu można zaprogramować je, podczas medytacji. Po tym zabiegu ich działanie będzie dwa razy mocniejsze. Mają one bardzo dużo właściwości, które warto poznać przed zakupem tego kamienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 4 =